Sklepy Fitmet

Godziny otwarcia:

Pn-Pt: 7:30-16:00

Sobota: 7:30-13:00

FITMET 1 :

śruby, wkręty, gwoździe

ul. Obrońców Pokoju 15
36-100 Kolbuszowa
FITMET 2 :

farby, mat. budowlane i wykończeniowe

ul. Obrońców Pokoju 15
36-100 Kolbuszowa
FITMET 3 :

elektronarzędzia, kosiarki

ul. 11-go Listopada 11
36-100 Kolbuszowa
FITMET 4 :

narzędzia ręczne, odzież ochronna

ul. 11-go Listopada 11
36-100 Kolbuszowa
samuel-cruz-eh5UBIFakKc-unsplash-min

Wszechstronne rozwiązania dla projektów budowlanych w sklepach stacjonarnych Fitmet

Odkryj wszechstronne rozwiązania dla projektów budowlanych w sklepach stacjonarnych Fitmet

Fitmet to miejsce, w którym znajdziesz szeroki wybór produktów niezbędnych do realizacji projektów budowlanych. Jeśli potrzebujesz farb, lakierów, impregnatów, kratek wentylacyjnych, przedłużaczy, kontaktów, pędzli i wałków do malowania, ogrodzeń z siatki, gipsów, szpachli, klejów i wielu innych, sklepy stacjonarne Fitmet są idealnym miejscem dla Ciebie.

Fitmet oferuje różnorodne rozwiązania dla projektów budowlanych. W ich sklepach stacjonarnych znajdziesz bogaty wybór farb, lakierów, impregnatów, kratki wentylacyjne, przedłużacze, kontakty, pędzle i wałki do malowania, ogrodzenia z siatki, gipsy, szpachle, kleje i wiele innych. To wszechstronne rozwiązania, które umożliwią Ci kompleksowe wykończenie wnętrz i zrealizowanie różnorodnych zadań budowlanych.

W sklepach stacjonarnych Fitmet możesz liczyć na rzetelną obsługę. Przyjazny personel sklepu służy pomocą w wyborze odpowiednich produktów i udziela fachowych porad dotyczących aplikacji i użytkowania. Dzięki ich wsparciu i wiedzy, możesz mieć pewność, że dokonujesz najlepszego wyboru dla swojego projektu budowlanego.