Sklepy Fitmet

Godziny otwarcia:

Pn-Pt: 7:30-16:00

Sobota: 7:30-13:00

FITMET 1 :

śruby, wkręty, gwoździe

ul. Obrońców Pokoju 15
36-100 Kolbuszowa
FITMET 2 :

farby, mat. budowlane i wykończeniowe

ul. Obrońców Pokoju 15
36-100 Kolbuszowa
FITMET 3 :

elektronarzędzia, kosiarki

ul. 11-go Listopada 11
36-100 Kolbuszowa
FITMET 4 :

narzędzia ręczne, odzież ochronna

ul. 11-go Listopada 11
36-100 Kolbuszowa

FITMET 1 - Sklep

FITMET 1

Śruby | Wkręty | Gwoździe

Fitmet 1 to renomowany sklep stacjonarny, który specjalizuje się w dostarczaniu wysokiej jakości elementów montażowych m.in, takich jak śruby, wkręty i gwoździe. Znajduje się na ulicy Obrońców Pokoju 15 w malowniczej miejscowości Kolbuszowa. Sklep jest doskonale zaopatrzony i oferuje szeroki wybór produktów, które są niezbędne w budownictwie, renowacji, czy naprawach.

  • Sklep Fitmet 1 jest bogato zaopatrzony w asortyment z różnymi rodzajami śrub, wkrętów i gwoździ, dopasowanych do różnych zastosowań. Klienci mogą wybierać spośród różnych długości, średnic, materiałów i wykończeń, aby znaleźć dokładnie to, czego potrzebują do swoich projektów.
  • Klienci mogą liczyć na wysoką jakość produktów. Wszystkie oferowane elementy montażowe są starannie wyselekcjonowane od renomowanych producentów, co gwarantuje ich trwałość i niezawodność. Bezpieczeństwo i solidność są priorytetem sklepu, dlatego też oferowane produkty spełniają najwyższe standardy jakości.
  • Kontakt: 17 227 00 87

Idealne miejsce dla wszystkich, którzy poszukują wysokiej jakości śrub, wkrętów i gwoździ. Wszystko to dostępne jest w jednym miejscu, gdzie można liczyć na profesjonalną obsługę i konkurencyjne ceny. Bez względu na to, czy jesteś profesjonalistą w branży budowlanej, czy hobbystą majsterkowiczem, nasz sklep z pewnością spełni Twoje oczekiwania.

Ważne informacje

Jak skontaktować się z naszym sklepem?
W celu kontaktu ze sklepem można zadzwonić pod numer telefonu: 17 227 00 87. Istnieje również możliwość wysłania wiadomości e-mail na adres fitmet1@fitmet.pl. Dzięki temu klienci mogą łatwo uzyskać informacje na temat dostępności produktów, zamówień i innych zapytań.
Gdzie znajduję się sklep?
ul. Obrońców Pokoju 15 36-100 Kolbuszowa
Kto jest kierownikiem sklepu?
Mirosław Adamczyk